Торгово-промислова палата України спростила процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

У зв’язку зі збройним вторгненням Російської Федерації на територію України, а також введенням на всій території України військового стану, Торгово-промислова палата України спростила процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Якщо компанія не може виконати договірні зобов’язання перед контрагентами, їй не обов’язково звертатися до Торгово-промислової палати України (чи регіональних торгово-промислових палат) для отримання Свідоцтва про настання форс-мажорних обставин за кожним договором.

Лист Торгово-промислової палати України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) викладено на сайті Палати – https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/protsedura-zasvidchennia-fors-mazhornikh-obstavin-z-28-02-2022?fbclid=IwAR1aKCWb19erzlVAtjPprr-HdElZ2tOm60qK4B4knsBg1YC3jlYxcLhd1wk

Інформуємо, про необхідність повідомлення контрагента про настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). У зв’язку з перебоями у роботі засобів поштового зв’язку Укрпошти, повідомлення про такі обставини варто надсилати на електронну поштову адресу контрагента, із накладенням на листа електронно-цифрового підпису. Накласти на документи електронно-цифровий підпис можна через Центральний засвідчувальний орган (https://czo.gov.ua/sign).

У листі до контрагента Вам необхідно направити повідомлення від компанії про настання форс-мажорної обставини (за конкретними договором або декількома), а також лист Торгово-промислової палати України (посилання розміщене вище).

Схожі публікації
07 Березня 2022
Про відпустку працівників, проведення перевірок, а також застосування штрафів у період військового стану
Якщо працівника компанії мобілізовано, або він вступив до територіальної оборони Працівників, яких було мобілізовано, поширюються гарантії, встановлені ст. 119 Кодексом...
Докладніше
24 Січня 2022
Визнання права власності на майно, яке було придбано до 01.01.2013 року, але не зареєстровано в Державному реєстрі прав
З 01.01.2013 року запрацював Державний реєстр прав, у якому має здійснюватися державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та відображатися...
Докладніше
Потрібна юридична допомога? Запишись на безкоштовну попередню консультацію
Ми зв'язуємося з вами, виявляємо потреби та формуємо план робіт.